Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Klibi / Kısa Film Nedir ?

Herkese merhaba, bu yazımızda size düğün klibi / kısa film nedir, neler oluyor, neler yapılıyor bu konuyu aktaracağım.

Düğün klibi adı üstünde aslında, düğününüzün bir klibi, kısa bir filmi.. Benim çok önem verdiğim bir çekimdir. Affı olmayan, hiçbir anı kaçırmamamız gereken bir çekim. Bu çekimde neler yapılıyor kısaca ondan bahsedelim.

Düğün günü için yaptığınız onca hazırlık, stres vs geçti gitti ve o gün geldi. İşte o gün tüm gün sizinle birlikte video çeken bir kişi oluyor. O gün hazırlık için gittiğiniz kuaförde , otelde çekimlere başlıyoruz. O gün için tüm detayları kaydediyoruz. Dış çekim yapılacaksa bu sırada da video çekimi yapılıyor. Gelin alma töreni için yine oradayız. Damat tarafının gelişi, ilk heyecanlar, çıkış hepsi kayıt altında. Düğün için her şey hazır ve ilk çıkış. Sonrasında nikah, ilk dans ve düğün eğlencesi.. Hepsi bizim tarafımızdan en ince ayrıntısına kadar kaydediliyor. En güzel açıları bulup gerekirse 2 farklı açıdan kayıtta kalıyoruz. Ortalama sabah 9-10 sularında başlayan bu çekim gece 23-24 sularında sona eriyor.

Çekim süreci kısaca bu şekilde ilerliyor. Biz de sizlere tüm o görüntülerden harika bir klip oluşturuyoruz. Çekilen görüntüler doğrultusunda müzik tercihimizi yapıyoruz. Sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi de öğrendikten sonra kurgu – montaj işlemine geçiyoruz ve klibinizi tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz. Bu klip ortalama 4-7 dakika arasında oluyor. Bu vesile ile en azından defalarca izleyebileceğiniz, sosyal medyada yakın çevreniz ile paylaşabileceğiniz muhteşem bir anı sizin eliniz oluyor.

Düşünen çiftlerimiz fiyat için bizimle iletişime geçebilirler.