Düğün Fotoğrafçısı

Fiyat nedir ?

Herkese merhaba, bu yazıda biz fotoğrafçıların bir sorunundan bahsedeceğim.

Çiftlerimiz genellikle bize mail, instagram, whatsapp ve ya telefon yolu ile ulaşıyor. Özellikle yazılı olarak tarafımıza ulaşan çiftlerimizin ilk sorusudur “Fiyat nedir?”.  Biz de malesef soruya soru ile cevap vermek durumda kalıyoruz ” Neyin fiyatı nedir?” Çünkü fiyat verebileceğimiz bir çok hizmetimiz mevcut. Fiyat isterken biraz daha detay verip, isteklerinizden kısaca bahsetmeniz size daha net bir şekilde dönüş yapmamızı sağlayacaktır.

Fiyatlarımız alınan hizmete göre değişiyor. Telefon ile verdiğimiz fiyatlar sadece rakamdan ibaret oluyor. İçeriğin ne olduğu hakkında da bilgilendirme yazılarını gönderiyoruz fakat yine de kafada oturmayan çok fazla soru işareti oluyor. Bu sorunu aşmak için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Alacağınız hizmetin neler olduğunu, sizin için her şeyi daha güzel nasıl yapabileceğimizi konuşuyoruz. Vakit ayırıp ofisimize uğramanız hem bizim hem sizin için çok daha iyi olacaktır.

Bir hizmet satın alırken yerine gidip görmek her zaman yaptığımız bir durumdur. Bu durumu fotoğrafçınızı seçerken de yapmanızı tavsiye ediyorum.

Ofisimizin konumunu aşağıda görebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için: https://www.goktugozcan.com/iletisim

Görüşmek üzere.