Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Hikayesi Nedir?

Bu yazıda sizlere düğün hikayesinin ne olduğunu anlatacağım. En azından bizim için ne olduğunu anlatacağım. Düğün fotoğrafçılığı sektöründe bir çok farklı terim kullanılıyor. Düğün hikayesini terimini kimisi video çekimleri için kullanırken kimisi fotoğraf çekimleri için kullanıyor. Biz fotoğraf çekimi için kullanan taraftayız. Aslında doğrusu da budur. Video çekimleri için, düğün klibi ve ya kısa film adını kullanmak daha doğru olacaktır.

Benim için düğün hikayesi çekimleri yaptığımız en hassas ve en önemli iştir. Yakaladığımız anlar doğaldır, gerçektir. Affı asla yoktu. Hiç bir anı kaçırma lüksümüz yoktur. Bu da biraz adrenalinin yükselmesine sebep oluyor. Beni rahatsız etmiyor, aksine heyecanlanıp daha çok keyif alıyorum. Dış çekimin monotonluğunu bu çekimlerde unutuyoruz!

Düğün Hikayesi çekimlerinde belgesel tarzda çekim türünü tercih ediyoruz. Belgesel tarzda çekim türünün amacı halk tabiriyle kameraya bakılmadan çekilen fotoğraftır. Biz daha çok “an” kovalarız, hem sizin hem de düğün gününüzde yanınızda olan yakınlarınızın duygusal, mutlu, düşünceli anlarını kaydederiz.

Düğün hikayesi çekimlerimizde ortalama 3000 adet fotoğraf çekiyoruz.  Bu eminim sizi mutlu edecektir. Dış çekimlerde genelde 40 fotoğraf düzenliyoruz. Düğün hikayesi çekimlerimizde bu rakam 80-100 e kadar çıkabiliyor. Değerli bir çok an mevcut. Bu fotoğrafların hepsini düzenleyip size sunuyoruz. Geri dönüşler mükemmel oluyor, bu da bize ekstra motivasyon sağlıyor.

Düğün Hikayesi çekimini herkese tavsiye ediyorum. Sonuçlarına mutlaka göz atmalısınız.