Düğün Fotoğrafçısı

Nedir Bu “Save The Date” ?

Herkese merhaba bu yazıda sizlere “Save The Date” in ne olduğunu anlatacağım.

Bizim çok sevdiğimiz bir çekim türüdür. Kısaca gelinlik ve damatlık giyilmeden, bir konsept belirleyip ona göre kıyafet seçimi yapılarak gerçekleştirilen çekim türüdür. Gelinlik ve damatlık ile çekim yaparken istediğimiz yerlere giremediğimiz oluyor. Bu şekilde ise istediğimiz yerde durup, farklı fonlarda çekim yaparken çok daha rahat oluyoruz. Herhangi bir tedirginlik olmadan rahat bir şekilde çekimi gerçekleştirebiliyoruz.

Kıyafetler daha rahat olduğu için bu rahatlık fotoğraflara da yansıyor ve elimizde muhteşem fotoğraflar oluyor. 2017 ve 2018 sezonunda çok fazla tercih edildi ve tercih eden çiftlerimiz ise sonuçlardan oldukça memnunlardı. Bende bu çekimi çoğu çiftime tavsiye ediyorum.

Fotoğraf çekimi yanı sıra video çekimi de yapılıyor ve yine tahmin edebileceğiniz gibi çok güzel, romantik anlardan oluşan şahane bir klip hazırlıyoruz. Bu klibi düğünden önce hazırlayıp size veriyoruz. Düğün yerinde çıkışınızdan önce misafirlerinize izletebilirsiniz. Çok güzel geri bildirimler aldık bu konuda, eğer imkanınız varsa mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.